ترانه زیارت سامی یوسف

ترانه زیارت سامی یوسف

پخش و انتشار توسط پیکسل استودیو

 

موزیک:

امکانات و نمای جیمیل زیر و رو می‌‌شود

گوگل در حال اعمال تغییرات اساسی در رابطه با کاربری سرویس پست الکترونیک خود موسوم به جیمیل برای کاربران رایانه‌های رومیزی است.

به گزارش فارس به نقل از پی سی مگ، هدف از اجرای این تغییرات افزایش سازگاری و هماهنگی میان نسخه‌های رومیزی و همراه جیمیل و افزایش دقت و امکانات آن در هر دو محیط همراه با تسریع در اجرای دستورات مختلف است.

بر همین اساس منوی دسترسی به بخش‌های مختلف جیمیل کاملا تغییر می‌کند و سبک جدیدی از منو جایگزین منوی میله کناری فعلی می‌شود. از این طریق علاوه بر دسترسی به صندق پستی، ایمیل‌های ارسالی، پیش نویس ها، هرزنامه ها و نامه های پاک شده می توان به گروه بندی های جدیدی بر اساس سرویس‌های متنوع گوگل در حوزه مسافرت، خرید، امور مالی، سرویس های شبکه ای اجتماعی و … دسترسی پیدا کرد.

گوگل خود با بررسی ایمیل های کاربران آنها را به طور خودکار و بر اساس موضوعاتشان در گروه‌بندی‌های بالا قرار می دهد. هنوز مشخص نیست که آیا کاربر می‌تواند به طور دستی تغییراتی در این گروه بندی‌ها به وجود آورد یا خیر.

علاوه بر این سرویس Hangouts گوگل هم به رابط کاربری جیمیل افزوده شده تا چت و گفتگو از این طریق هم ساده‌تر شود. آیکونی به شکل «+» نیز به گوشه پایین و سمت راست جیمیل اضافه شده تا افزودن پیام‌های جدید و موضوعاتی برای یادآوری ساده‌تر شود.

یک سیستم جدید pinning هم جایگزین سیستم فعلی ستاره زدن به ایمیل‌ها شده تا کاربران از این طریق پیام‌های مهم‌تر را علامت بزنند و آنها را از بقیه پیام‌ها جدا کنند.

ایده جالب گروه موسیقی کلد پلی برای انتشار آلبوم جدیدشان

گروه معروف موسیقی کلد پلی که اعلام کرده آلبوم جدیدشان 19 می امسال منتشر می شود کمپین جالبی را برای انتشار لبریکس (متن ترانه ها) آلبوم جدید خود کرده است. چند وقت پیش کریس مارتین اعلام کرد که نسخه اصلی متن ترانه های این آلبوم که با دست خط خودش نوشته شده است را در 9 نقطه از سراسر جهان و در کشورهای مکزیک ، فلاند ، اسپانیا ، سنگاپور ، انگلستان ، آمریکا ، نیوزلند ، ایرلند و آفریقای جنوبی در درون کتابی در مورد افسانه در کتابخانه ای در این کشورها مخفی شده است و از طریق توییتر رسمی کلد پلی نشانه ها و راهنمایی هایی از آن را منتشر می کند.

این دست نوشته ها ظرف دو هفته در سراسر جهان توسط افرادی که نشانه ها را دنبال می کردند یافت شدند و به جایزه ویژه ای که برایشان مد نظر گرفته شده بود رسیدند.

نمونه ای از دست خط کریس مارتین عضو اصلی گروه کلدپلی را در زیر می بینید.

 

art_ghoststories

 

oceansolyrics

 

 

وایبر به یک شرکت ژاپنی فروخته شد

شرکت ژاپنی بزرگ Rakuten صبح امروز اعلام کرد که وایبر را با قیمت ۹۰۰ میلیون دلار می‌خرد. این بدان

tag3

معناست که یکی از بزرگ‌ترین رقبای اسکایپ حالا با داشتن یک صاحب جدید قصد دارد بازار خود را در کشور ژاپن گسترش دهد.

tag2
tag4
tag3

viber_android_1-600.jpg

این تنها خرید بزرگ Rakuten نبود. این مجموعه چندی پیش نیز بخش بزرگی از سهام سایت پینترست را صاحب شد و علاوه بر آن،

tag4

شرکت Kobo که با کتاب‌خوان‌های خاص خود معروف است را خرید.

به نظر می‌رسد غول ژاپنی قصد دارد فعالیت‌های خود را فراتر از بازار ژاپن به پیش ببرد و خرید وایبر با وجود داشتن ۳۰۰ میلیون کاربر، کمک بزرگی برای این هدف به حساب می‌آید.

tag1

 

Protected: Top Tier

This content is password protected. To view it please enter your password below: